a

Spotkanie z Andrzejem Wnękiem, podróżnikiem, fotografem, dziennikarzem oraz pilotem wycieczek, który opowie o swoich licznych wojażach. Już teraz można oglądać jego zdjęcia na wystawie pt. "Barwy świata" prezentującej piękno zakątków różnych kontynentów.

"Barwy Świata" to wystawa fotograficzna pokazująca różnorodność i kontrasty świata, zarówno dobrze znane miejsca, jak i odległe i mało dostępne rejony. Wystawa eksponuje również ludzi - ich świat, kulturę i emocje. Podczas autorskiego spotkania, które zaplanowane jest na 13 września na godz. 15:00 w Galerii Dębiec, Andrzej Wnęk przedstawi kolejne piękne zdjęcia. Doświadczenie podróżnika bazuje na 25 latach wojaży i prawie 100 odwiedzonych krajach na 6 kontynentach. Dla zainteresowanych rozmowa z Andrzejem Wnękiem może stanowić inspirację do podróżowania, poznawania innych kultur, a także patrzenia na świat niestereotypowo.

O podróżniku

Andrzej Wnęk zawodowo zajmuje się pilotażem wycieczek, jest także doradcą i konsultantem biur podróży oraz fotografem i dziennikarzem. Prowadzi liczne prelekcje i pokazy zdjęć, jest również współorganizatorem i uczestnikiem festiwali podróżniczych. Stworzył i prowadził w Warszawie słynny Klub Podróżnika, dziś natomiast gromadzi brać globtroterską na stronie www.klubpodroznik.pl oraz na Facebooku: www.facebook.com/KlubPodroznik.

Informacje praktyczne

Spotkanie z podróżnikiem Andrzejem Wnękiem odbędzie się 13 września br. o godz. 15:00 w Galerii Dębiec.

Wstęp jest wolny.

Wystawa prezentująca zdjęcia z podróży otwarta będzie do 31 października br. Promotorem wystawy jest firma Holiday Land.