Uśmiechnięta kobieta ze smartfonem i słuchawkami na uszach. Na górze napis: Współpracuj z influencerami! Na dole napis: Dołącz do projektu.

"Uniwersytet Sukcesu" organizowany przez Fundację Digital University, kierowany do młodych kobiet 18-25 lat w trudnej sytuacji materialnej i społecznej,.

Celem projektu jest bezpłatne wsparcie edukacyjno-zawodowe młodych kobiet z całej Polski (18-25 lat) znajdujących się w bardzo trudnej sytuacji finansowej i życiowej, nie ma znaczenie ich wykształcenie czy miejsce zamieszkania. W ramach trzeciej edycji projektu, dziewczyny wezmą udział w procesie edukacji z modnych i pożądanych dziś na rynku pracy umiejętności- kursy obejmują szkolenia dla:

  • przyszłych programistek- tworzenie stron www i aplikacji, bezpieczeństwa w sieci, zarzadzanie stronami www
  • digital marketerek, tj. specjalistek od social mediów i influencerów, kampanii online, narzędzi google i wiele innych.

Uczestniczki otrzymają również wsparcie z zakresu kompetencji miękkich (m.in. motywacja, pewność siebie- rozmowy z psychologami, specjalistami HR)- wiele z nich pochodzi z "trudnych rodzin" lub są byłymi wychowankami domów dziecka. Uczymy kursantki również zakładać działalność gospodarczą.

Dziewczyny nabędą umiejętności, które teraz są najbardziej pożądanymi na rynku pracy. Zajęcia prowadzą specjaliści z wielu topowych firm. Na najambitniejsze Uczestniczki czeka płatny staż zawodowy w dużych znanych firmach w całej Polsce. Ważną częścią projektu jest kilkumiesięczna, indywidualna praca z doświadczonym mentorem oraz doradztwo zawodowe. Udział w projekcie jest bezpłatny - projekt pokrywa wszystkie koszty edukacji Uczestniczek (w tym dojazd, hotel, wyżywienie). Nabór trwa od 1 lutego do 31 maja na www.uniwersytetsukcesu.com

Zobacz www.uniwersytetsukcesu.com/