Plakat ze zdjeciem Samanthy Shannon.

Samantha Shannon - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-06-21 ( poniedziałek )
20:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Fani "Czasu Żniw" wreszcie doczekali się polskiego wydania czwartego tomu cyklu. Z okazji premiery książki "Czas Żniw. Koniec maskarady. Tom 4" (Wydawnictwo SQN, tłum. Maciej Pawlak) Samantha Shannon połączy się z polskimi czytelnikami, aby zdradzić, jakie niespodzianki przyniosła kontynuacja serii i odpowiedzieć na pytania. Spotkanie online z pisarką poprowadzi Katarzyna Borowiecka, a przetłumaczy Anna Rosiak.

Paige Mahoney po raz kolejny uniknęła śmierci. Wydarta ze szponów swoich ciemiężców uciekła do bezpiecznej kryjówki w Paryżu. Los rzuca ją między walczące z Sajonem frakcje oraz zbirów gotowych zabić, byle ocalić marionetkowe imperium Refaitów. Tajemniczy Program Domino ma wobec Paige plany, ale ona kieruje się swoimi własnymi ambicjami. Wraz z Arcturusem Mesarthimem - niegdysiejszym wrogiem - rusza na niebezpieczną misję, która zawiedzie ją do paryskich katakumb, a z nich prosto ku połyskliwym korytarzom Wersalu.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz www.facebook.com/empikcom