Logo Klubu.

Kolejna odsłona grupowej lekcji ukulele dla początkujących, będącą również spotkaniem zapisowym w ramach zajęć regularnych 

Uku wydarzenie to 60 minutowa lekcja w kilkuosobowej grupie na której w pigułce przećwiczycie podstawowe wprawki, techniki, melodie oraz fragmenty popularnych utworów, (z dopasowaniem do poziomu uczestnika) oraz spotkacie innych adeptów uku z okolicy.

Zajęcia odbędą się w wydzielonej przestrzeni klubu Nowe Amore CK i poprowadzi je twórca warsztatów oraz założyciel istniejącej od 7 lat szkółki ukulele i gitary - Piotr Gwizdała.

Nie musicie już grać, znać nut, ani mieć swojego instrumentu. Osoby które zaczęły już przygodę z ukulele również będą mile widziane - otrzymacie dodatkowe wskazówki, a także będziecie mieli możliwość późniejszego dołączenia do grupki odpowiedniej dla Waszego poziomu.

Na warsztat zapoznawczy mamy ograniczona ilość 7 miejsc, dlatego prosimy o napisanie wiadomości zapisowej z większym wyprzedzeniem do Ukuleland, lub zadanie na messengerze pytania czy są jeszcze dostępne miejsca - w późniejszym terminie.

Cena zajęć próbnych: 40 zł.

Późniejsze zajecia cotygodniowe w grupie 6 osobowej: - 45 zł.

(w cenie materiały i wypożyczenie ukulele na początku zajęć)

Zajęcia są desygnowane dla osób dorosłych.

Czeka na nas wspólne muzykowanie w miłej atmosferze!