a

ROGI
One Man Army Of Doom / Apocalyptic Blues (Poznań)
"Rogi - one man band. Przyznam, że nie słyszałem w życiu niczego bardziej stonerowego i black metalowego zarazem. Ta ściana dźwięku zmiotła i Dimmu Borgir, i Satyricon, i Om. Zmiotła wszystko cholernym pomieszaniem noisu, sampli i dziwacznego metalu. Klimat, kur*a koleś ma rogi na scenie - klimat w prawdziwym tego słowa znaczeniu. Tak, bezczelnie zachwalam bo to był najlepszy występ jaki widziałem w życiu (a trochę już tego gówna widziałem)."
ROGI to muzyczne oblicze Bartka R (ex-NYIA), autora wielu okładek płyt i teledysków (m.in. Antigama, Behemoth, Non Opus Dei, Odraza, Morowe, Nyia) grającego jednocześnie na perkusji i gitarze.
Flames cure what medicine does not heal.
Bön
Grupa powstała w 2015, oscylująca w swojej twórczości głównie wokół stylistyki muzyki eksperymentalnej z elementami rytualnego ambientu, muzyki orientalnej jak również drone, noise, psychodelii oraz wielu innych.
Tradycyjne instrumentarium użyte do wydobywania dźwięków filtrowane przez efekty wytworzone przez nowożytnych tworzy pomost pomiędzy czasami dawnymi a nowoczesnymi.
Twórczość grupy odwołuje się do pokładów najbardziej pierwotnych emocji zakorzenionych w człowieku od tysiącleci, a improwizowane praktycznie w 100% koncerty przeradzają się w swoiste szamańskie rytuały wprowadzające odbiorców w trans penetrując najbardziej tajemne zakamarki ich wnętrza.
Członkowie:
- King Lizard - Szaman 18 drutów i tykwy
- Johny Yul - Szaman pozytronów w stanach medytacji
- Jarek Stopa - Szaman czasu i powietrza
- Jargong - Szaman prastarego JÄ

Wstęp 15zł.