a

Bilety: Karnet dwudniowy 35zł (tylko w przedsprzedaży na www.winiarybookings.8merch.com)
Bilet jednodniowy 20zł (przedsprzedaż)/30zł (w dniu)
LINEUP:
1. Lochy i Smoki
Sami się określają jako "emo nerds". Muzyka przepełniona emocjami w bardzo przyjemnym, melodyjnym wydaniu. Trzyosobowa załoga ze Szczecina pojawi się po raz pierwszy w Poznaniu!
2. White Crosses
To projekt muzyczny, który zrodził się w 2014 roku w Warszawie. Czterech facetów tworzących dojrzały rockowy kolektyw. Ich muzyka jest zabarwiona elementami punka czy folk punka. W maju 2015 zespół zadebiutował EPką "Naive Handshakes", a w grudniu zawitają po raz pierwszy do naszego miasta!
3. Street Lights
Warszawska ekipa grająca porządny hardcore. Bez żadnych udziwnień, dobry kop na mordę! Idealna muzyka do pobujania się i pośpiewania. Na koncie mają EPkę "Going nowhere, fast", a w tym roku mieli już przyjemność supportować Turnstile w Warszawie.
4. Heatseeker
Jeśli lubicie bezkompromisowy hardcore/punk, to ta ekipa warszawska na pewno przypadnie Wam do gustu! Przez wielu dobrze znani i szanowani. Grają od paru lat i pojeździli już nawet trochę po Europie. Zaprzyjaźnione z Poznaniem mordeczki!
5. Skywalker (CZ)
Ta czeska kapela znakomicie łączy elementy muzyki pop-punkowej z hardcorem. Na koncie mają 2 EPki i jednego LP. Gościli w UK, Kanadzie i wielu krajach Europy. Znani ze znakomitej energii na scenie i świetnego kontaktu z publiką. Kochają przyjeżdżać do Polski, a w Poznaniu zagrają po raz pierwszy!
6. Contrail
Ten lokalny reprezentant jest świeżynką na poznańskiej scenie muzycznej. Póki co wydali demo, które możecie w pełni przesłuchać na ich bandcampie. Poruszają się na pograniczach emo/90s/grunge/shoegaze.
7. Regres
Ikona hc punka z Częstochowy. Działają od 1999 roku! Na koncie mają 5 albumów, a w zeszłym roku wydali split z Cymeon X. Jak mówi tytuł jednej z ich płyt "Ta iskra wciąż płonie", a Regres na scenie działa już 16 lat! Obowiązkowa pozycja dla słuchaczy muzyki hardcore/punk.
8. Vicious Reality
Bezkompromisowy straight edge hardcore z Częstochowy. Składowo mocno powiązani z Regresem, muzycznie bardziej brutalni. W zeszłym roku wydali album "Eyes To The Sun".
9. Thug X Life
To już uznana marka na hc scenie Polski! Poznaniacy są dobrze znani i zarówno muzycznie, jak i personalnie lubiani. Podobnie jak Vicious Reality, kapela jest sxe, a pod koniec zeszłego roku mogliście ich usłyszeć na składance "Sxe Sells". Czekamy na nowości!
10. Torn Shore
Jesteście fanami Converge albo Baptists? Ta kapela siądzie Wam idealnie! Ostatnio wydali swój drugi LP pt. "Lifeburner", który zostało bardzo ochoczo przyjęty przez fanów i świetnie oceniony przez krytyków. Chaotyczne rifffy i ten sludge'owy posmak idealnie komponują się w muzyce Wrocławian.
11. I Hope You Die
Jak sami siebie opisują "Ihopeyoudie jest to depresyjne spojrzenie na szeroko dziś pojmowaną muzykę hardcore punk ,metal oraz cold wave.". Nic dodać, nic ująć. Przesłuchajcie ich album "Dom Samobójczych Snów" i ich pokochajcie.
12. W Kilku Słowach
Krakowska, niezwykle jasno świecąca, latarnia polskiej sceny hc punk! Jak to kiedyś stwierdzili: "zbyt hardcorowi dla punków, zbyt punkowi dla hardcorowców". W grudniu powrócą do Poznania ze swoim całym arsenałem hitów, przy których zawsze można potupać nóżką i pośpiewać!

Baner