Witek Muzyk Ulicy

Witek Muzyk Ulicy - koncert

2017-04-10 ( poniedziałek )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Kategoria: Muzyka

yjący od roku na ulicach Warszawy Witold Mikołajczuk stworzył muzykę, którą w ciągu 2 tygodni pokochały dziesiątki tysięcy Polaków.
Amatorskie nagrania kilku występów ulicznych Witka, które znalazły się na YouTube i Facebooku, w ciągu miesiąca osiągnęły łącznie lekko ponad milion wyświetleń. Człowiek znikąd, który rok temu nieśmiało grał pierwsze melodie na akordeonie, jest obecnie w pełni tego słowa Artystą, który nagrał najlepszą płytę roku 2016.

Witek inspiruje rzesze odbiorców swojej muzyki, ale jak sam przyznaje, inspiracje do tworzenia czerpie w przeważającej mierze z ulicy, ze spotkań i rozmów z ludźmi, czyli z Wami. W tym właśnie tkwi źródło twórczości Witka - w autentycznej polskiej duszy.

Witek zgromadził wokół siebie zespół profesjonalistów, którzy zapewniają mu pełne wsparcie w realizacji jego artystycznych planów. W skład zespołu wchodzą: Witold Mikołajczuk - lider, Ferid Lahdar - producent muzyczny, Dominika Bienias - skrzypaczka, Wojciech Kidoń - instrumenty perkusyjne, Sławomir Pogoda - maestro gitary, Andrzej Solar Solarski - szarpie struny gitary basowej, Jakub Gumiński - puzon, Rafał Dubicki - trąbka, Ryszard Adamus - menadżer.

Bilety - 20 zł, 30 zł - druga pula./ Miejsca siedzące (tylko antresola) + 10 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/