z

Poznańska Gala Operetkowa - Usta milczą, dusza śpiewa

02.10.2017
19:00

 To zaproszenie do niezwykłego świata, w którym królują najpiękniejsze melodie, jakie w XIX wieku podbijały sceny Wiednia, Paryża czy Warszawy. Walce, czardasze, arie i duety, które wypłynęły spod piór Straussów, Lehara, Kalmana i wielu innych mistrzowskich kompozytorów oklaskiwanych przez całą Europe do dnia dzisiejszego. 
Operetka to jeden z najtrudniejszych gatunków muzycznych. Wymaga w równym stopniu świetnego przygotowania wokalnego,umiejętności tanecznych oraz zdolności aktorskich. Dlatego nie często możemy się cieszyć tą sztuką wykonywaną na naprawdę wysokim poziomie. 
Tym razem możecie Państwo podziwiać na scenie Opery Poznańskiej najlepszych. Królowa muzycznych wcieleń Grażyna Brodzińska oraz towarzyszący jej świetny baryton Adam Szerszeń i pełen uroku tenor Adam Zdunikowski z pewnością pozwolą Państwu zapomnieć o świecie, który znajduje się poza murami teatru. Czar, elegancja, perły klasycznej fonoteki, przepiękne arie miłosne, roztańczone duety oraz odrobina humoru... Wszystko, co otwiera nasze serca. Z artystami zagra Krakowska Młoda Filharmonia pod dyrekcją doskonałego dyrygenta Rafała Karczmarczyka, a zatańczą dla Państwa mistrzowie walca i tanga. Bardzo prosimy, zabierzcie Państwo ze sobą młodzież. Nich pozna urok tego wyjątkowego świata... tak odległego od ekranów komputerów czy smartfonów, a jednak jakże pełnego blasku.

Bilety - 50, 80, 120, 150 i 180 zł.

opr. sw

Bilety dostępne w: