x

Grupa MoCarta i Przyjaciele - 25 lat razem

2018-04-21 ( sobota )
Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1

Grupa MoCarta od połowy lat 90. dostarcza rozrywkę na najwyższym poziomie. Wywołuje uśmiech na twarzach największych malkontentów i przyprawia o łzy wzruszenia prawdziwych twardzieli. Dobrze znana polskiej publiczności Grupa MoCarta wystąpi 21 kwietnia w Auli UAM na specjalnym koncercie. Na scenie pojawią się bowiem wyjątkowi goście, którzy towarzyszą zespołowi od 25 lat, m.in.: Piotr Bałtroczyk, Artur Andrus , Zbigniew Zamachowski oraz Adam Sztaba. 
    Wielu artystów, którzy święcili tryumfy w latach 90-tych, dawno już zeszło ze sceny, a niektórzy teraz próbują na nią wrócić. Legendarny zespół Ich Troje niech posłuży nam za przykład... 
    Jednak nie Grupa MoCarta! Na ich długowieczność i sukces składają się dwa czynniki: życzliwość Publiczności i artystyczne przyjaźnie. Kwartet od początku swojej działalności bardzo chętnie nawiązywał współpracę z wieloma wykonawcami. Wspólne koncerty, godziny rozmów na próbach, w samochodzie czy w garderobie scementowały te relacje i przeobraziły je w przyjaźnie. Czas uczcić te wieloletnie znajomości!  
    Kogo zobaczymy i usłyszymy w Poznaniu oprócz zespołu?
Artur Andrus, któremu muzycy zawsze chętnie akompaniują, wspiera kwartet, udowadniając swoją twórczością, że jest wielu wrażliwych odbiorców, dla których warto występować. 
Adam Sztaba, polski kompozytor, pianista, aranżer, dyrygent i producent muzyczny, a także osobowość telewizyjna. Uwielbia występować z Grupą MoCarta. Oczywiście z wzajemnością. 
Piotr Bałtroczyk - legendarny konferansjer, który swoją sympatię dla Grupy próbuje ukryć za uszczypliwymi zapowiedziami.
Zbigniew Zamachowski -  człowiek wielu talentów, zaprosił Grupę MoCarta na deski teatralne, by tam wspólnie muzykować.
    Swoją obecnością - ale wirtualną - koncert zaszczyci też m.in.: Grupa Mocarciątka. Dzięki nowym technologiom "zajrzy" do Auli UAM Zbigniew Wodecki,  który również był przyjacielem MoCarta. 
    Koncert "Grupa MoCarta i Przyjaciele" powstał, aby Państwo mogli choćby przez dwie godziny cieszyć się życzliwością i sympatią emanującą ze sceny. Każdy z Artystów podczas tego koncertu wykona ulubione utwory z własnego repertuaru, niektóre wspólnie z kwartetem. Grupa MoCarta również zagra to, co ma najlepszego. A wszystko w atmosferze przyjaźni, której nie da się ukryć. 

Bilety - 100, 120, 150 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz https://www.grupamocarta.art.pl/