a

Mahalia - koncert w ramach cyklu muzycznego beat2beat

2018-04-28 ( sobota )
20:00
Estrada Poznańska - Scena na Piętrze, ul. Masztalarska 8, Poznań

Kategoria: Muzyka

Cykl koncertów organizowany przez Estradę Poznańską, prezentujący artystów i artystki, których charakteryzuje świeże spojrzenie na muzykę i swobodne poruszanie się między muzycznymi gatunkami

Mahalia  - Piosenkarka, tekściarska i narratorka - tak w skrócie można opisać Mahalię, ale nie oddałoby to talentu ani wszystkich zalet artystki.

Młodej Brytyjce udało się uchwycić cienką linię między subtelną, a jednocześnie elektryzującą muzyką. Pragnie być autentyczna i niezwykle szczera. Jej teksty są bardzo osobiste, dzięki czemu łatwo się z nią utożsamić. Wychowana na dźwiękach Tweet, Lauryn Hill, Gil Scott i D'Angelo w wieku 11 lat otrzymała swoją pierwszą gitarę i zaczęła komponować. Publiczność poznała ją podczas tras koncertowych Eda Sheerana i Emeli Sandé, gdzie występowała, jako support. Jej talent dostrzegli szybko producenci Nineteen85 (producent Drake'a), Steve Fitzmaurice (producent hitu "Stay with me" Sama Smitha) i laureat Grammy Supa Dups (producent Mary J Blige, Bruno Marsa i Eminema) oraz formacja Rudimental, która zaprosiła ją do kooperacji przy hicie "We the generation".

Obecnie Mahalia jest w trakcie turnée po Europie. Zagra z Paryżu, Berlinie, Brukseli, Amsterdamie, Dublinie, Londynie oraz po raz pierwszy w Polsce: w Poznaniu w ramach projektu beat2beat.
Jej najnowszy singiel nosi tytuł "Proud of me".

Ceny biletów:

  • 45 zł (wyprzedana)
  • II pula 50 zł (dostępna)

dostępne online i w kasie Estrady (ul. Masztalarska 8 - pon, śr, pt w godz. 13-18)

_

Pozostałe koncerty w ramach cyklu beat2beat:

  • 25.05, g. 20:00, Linia Nocna

PREMIEROWY MATERIAŁ Z DEBIUTANCKIEGO ALBUMU
"Znikam na chwilę"

Linia Nocna to duet, który tworzą Monika Mimi Wydrzyńska i Mikołaj Trybulec. Singlem "Znikam na chwilę", za który otrzymali nagrodę redakcji Chillizet w plebiscycie na "Chilloutowy utwór roku 2017" skradli nam serce. W marcu pojawił się debiutancki album Linii Nocnej "Znikam na chwilę" (Wydawnictwo Agora) z gościnnym udziałem Kuby Sienkiewicza oraz Buslava. Materiał charakteryzują elektroniczne brzmienia i nowoczesne produkcje, w warstwie wokalno-tekstowej nie brakuje też delikatności i poetyckości.

Bilety w cenie: 20 zł (I pula), 25 (II pula)
[pule dostępne do wyczerpania]

  •  26.05, g. 20: 00 - Yeah But No & Yoachim

Yeah But No to niemiecki duet tworzony przez producenta techno Douglasa Greeda i wokalistę Fabiana Kussa. Artystom, których pozornie różni wiele, udało się znaleźć wspólny język w niejednorodnej, rozbudowanej elektronice. Ich styl łączy ze sobą organiczną energię i melancholię płynącą z syntezatorów czy automatu perkusyjnego. Na swoim koncie mają szereg utworów wydanych w takich labelach jak Bpitch Control czy Cocoon Records i koncerty w najdalszych zakątkach świata. 10 Listopada premierę miał ich debiutancki album "Yeah But No".

YOACHIM - "Tworzyć́ muzykę̨ elektroniczną, która bez skrepowania łączy popową chwytliwość́ z niemal soulową intymnością̨ to niełatwa sztuka. Zyskując przy tym efekt pozbawiony banału i wtórności, a w dodatku brzmiący autentycznie, to już̇ iście mistrzowski popis." Takim popisem jest twórczość Yoachima, jednego z najbardziej interesujących wokalistów i kompozytorów obecnych na polskiej scenie w ostatnich latach. Inspiracje elektroniką, zwłaszcza techno, oraz umiejętność pisania świetnych tekstów, które samodzielnie wyśpiewuje głosem doskonale brzmiącym bez względu na wysokość́ rejestrów - muzyczne CV Yoachima wciąż̇ nabiera rumieńców, czego kolejnym przykładem jest singiel Storm.

Bilety w cenie: 20 zł (I pula), 25 (II pula)
[pule dostępne do wyczerpania]

Dodatkowo:

  • Bilet weekendowy 25-26.05: 35 zł (pula biletów limitowana), bilet obejmuje wstęp na koncerty: Linia Nocna, Yeah But No, Yoachim

Bilety dostępne na: Bilety24.pl oraz w kasie Estrady Poznańskiej

_
opr.LT

Bilety dostępne w: