Baner promujący wydarzenie.

Spektakl muzyczny na Plaży Wilda - The Music of Buena Vista - UWAGA! WYDARZENIA PRZEŁOŻONE!

13.08.2022
20:00

NOWY TERMIN ZOSTANIE PODANY NIEBAWEM.

BILETY NIE ZACHOWUJĄ WAŻNOŚCI NA NOWY TERMIN. NALEŻY JE ZWRÓCIĆ W PUNKCIE ICH ZAKUPU ZA OKAZANIEM DOWODU NABYCIA.

Kochacie kubańskie rytmy? Uwielbiacie muzykę legendarnej formacji Buena Vista? To już wiecie, że Plaża Wilda jest najlepszym miejscem na ten koncert!

Projekt The Music of Buena Vista jest kolaboracją między zespołem Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz oraz gwiazdą kubańskiej piosenki - Yaremi de las Mercedes Kordos.

Spektakl muzyczny jest podróżą przez wszystkie odcienie i style muzyki kubańskiej - od afrykańskich korzeni, aż do fuzji muzyki karaibskiej z muzyką jazzową i nowoczesną.

Yaremi jest jedną z niewielu artystek, które miały okazję współpracować z rdzennym projektem "Buena Vista Social Club", jak również z wieloma legendami muzyki kubańskiej.

Roland Abreu & The Cuban Latin Jazz jest zespołem jazzowym mocno inspirowanym wpływami latynoskimi, afrykańskimi oraz słowiańskimi. Formacja ma na koncie dwa albumy płytowe oraz wiele nagród na festiwalach jazzowych w Polsce i za granicą. Słuchacze podczas koncertu zostaną zabrani w małą podróż na Kubę oraz prowokowani do ciągłej interakcji muzyczno-tanecznej, aby wyzwolić się artystycznie i odczuwać wspólnie najgorętsze rytmy świata na najwyższym poziomie.

Bilety w cenach: 49 / 69 zł (I pula / II pula)

Dostępne on-line: https://bit.ly/KUP-BILET-ONLINE