Sztuka Czytania i Trening Mentalny

Rozwojowy kurs dla dorosłych Jakość myślenia to jakość życia. Wydolna pamięć, szybkość myślenia, myślenie twórcze - od tych funkcji zależy jakość naszego codziennego życia. Sprawnie działający umysł to kapitał, a jego stymulacja to fitness szarych komórek. Bez względu na wiek, możemy się zdziwić, jak efektywnie one mogą pracować. Szybko - może znaczyć więcej.

Profesjonalny trening szybkiego czytania, który kończy się podniesionym tempem czytania z zachowaniem rozumienia i wydobyciem informacji. Możesz czytać 2, 3 lub nawet cztery razy szybciej, dobrze rozumiejąc tekst, a to więcej wiadomości bieżących, więcej książek lub więcej czasu na inne działania! Połknij książkę, naucz się sztuczek pamięci, poznaj efektywne uczenie się, czytanie fotograficzne, zachwyć się swoimi możliwościami i dobrze się baw z elementami rozwoju osobistego, pracując ze swoimi zasobami, asertywnością i autoprezentacją.

Zajęcia obejmują 12 spotkań po 2,5 godziny z planem treningowym na każdy tydzień. Spotkania 1 raz w tygodniu. Sobota, 9.30 - 12.00 Zapytaj o więcej: Wyspa Zmian - biuro@wyspazmian.com, Telefon +48 512 733 521/512 733 219 

Zobacz www.wyspazmian.com/strony/nabor.html