foto

Półkolonie Fregaty w Termach Maltańskich

2015-02-16 ( poniedziałek ) – 2015-02-27 ( piątek )
Termy Maltańskie, ul. Termalna 1, Poznań

Pięć dni wypełnionych atrakcjami w największym parku wodnym w Polsce to najlepszy przepis na udane ferie zimowe. Półkolonie dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat pełne zabawy i przygód.

Organizatorzy oferują 5-dniowe turnusy w dwóch terminach:

 • 16 - 20 lutego 2015 r.
 • 23 - 27 lutego 2015 r.

Zajęcia prowadzone są w godzinach 7:30-16.00 pod opieką wykwalifikowanej kadry. Organizatorzy zapewniają ubezpieczenie NW, nadzór Kuratorium Oświaty, wyżywienie: obiad (zupa + drugie danie), napoje (woda niegazowana)

Program:

 • zabawa i nauka pływania w kompleksie rekreacyjnym Term Maltańskich. Szkolenie pływackie odbywać się będzie z podziałem na grupy pod względem umiejętności.
 • wyjście na lodowisko (dla chętnych). Dwa razy odwiedzimy nadmaltańskie kryte lodowisko. Warunkiem jest zgoda rodziców i przy braku własnego sprzętu opłata 6 zł na wypożyczenie łyżew. Wyjścia odbędą się w godzinach basenu.
 • fundacja Irma i jej podopieczni, czyli jak postępować z psem. Fundacja IRMA prowadzi działania na rzecz ochrony ludzi, zwierząt i środowiska, poprzez szerzenie w społeczeństwie idei ratownictwa z wykorzystaniem psów.
 • zabawy integracyjne, które są nieodłącznym elementem wszystkich naszych półkolonii. Poznanie się nawzajem i zintegrowanie grupy stanowi podstawę dobrej zabawy przez cały czas wypoczynku z nami.
 • "Zaszyfrowana skrzynia Fregaty" - autorska gra planszowo-zadaniowa. Zabawa zorganizowana w formie rywalizacji grupowej na terenie Term. Różnorodność zadań wymaga nie tylko sprawności fizycznej ale również kreatywności, wyobraźni, wiedzy i dużej dawki dobrego humoru.
 • "Twórczy Świat Fregaty", czyli warsztaty artystyczne z wykorzystaniem różnych technik plastycznych. Poprzez kreatywne tworzenie rozwijamy u dzieci wrażliwość artystyczna, pomysłowość, wyobraźnię oraz zdolności manualne. Na zajęciach eksperymentujemy z kolorami i perspektywą, a co najważniejsze gwarantujemy dzieciom radość z tworzenia własnych oryginalnych prac!!!
 • turniej Gier Planszowych - po letnich zmaganiach TPG na dłużej zagościł w naszym programie. W tak dużym gronie można spróbować swoich sił w różnych grach, nie tylko planszowych.
 • "Mam Talent" - prawdą okazuje się stwierdzenie, że w każdym człowieku drzemie jakiś ukryty talent - trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować... Dzieci będą miały okazję pokazać swoje talenty i pasje, może staną się one inspiracją dla kolegów i koleżanek. Odkrywanie talentów to fascynująca przygoda i wspaniała zabawa.
 • "Fregatoczytanie". W ramach kampanii społecznej "Cała Polska czyta dzieciom" zawsze po obiedzie, w ramach sjesty, będziemy poprzez głośne czytanie zachęcać dzieci do takiej formy spędzania czasu.
 • pokazy filmowe

Cena 5-dniowego turnusu: 349 zł

Zapisy:

Uwaga, liczba miejsc ograniczona, liczy się kolejność zapisów!

Zobacz www.fregata.com.pl

Zobacz www.fregata.com.pl