rozgrywki w bilarda

Liga Bilarda i Tenisa Stołowego w Ogrodzie Jordanowskim nr 2

03.01 – 03.03.2017
16:00

Ogród Jordanowski Nr 2 znajdujący się przy skrzyżowaniu ul. Bukowskiej i Przybyszewskiego w Poznaniu zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów do udziału w rozgrywkach w ramach Ligi Bilarda i Ligi Tenisa Stołowego.

Zgłoszenia przyjmowane będą do końca stycznia, a początek rywalizacji po feriach zimowych. Pomysłodawcą Ligi Bilarda i Ligi Tenisa Stołowego w Ogrodzie Jordanowskim nr 2 jest nauczyciel wychowawca i trener Artur Bąk.

Organizatorzy zapraszają uczniów z poznańskich szkół i z okolicy do udziału rozgrywkach, które są ciekawą propozycją spędzania czasu wolnego w zimowe popołudnia. Najlepsi zawodnicy mogą liczyć na atrakcyjne nagrody, a podczas każdej kolejki w świetlicy będzie czekać sporo atrakcji.

Zgłoszenia przyjmowane są w świetlicy Ogrodu Jordanowskiego nr 2 lub elektronicznie poprzez wysłania e-maila na adres arturbak1991@gmail.com. Zgłaszając się do ligi należy podać: imię i nazwisko, szkołę, mail kontaktowy, liga w której chce się startować, np. Jan Kowalski, Gimnazjum nr 111, jankowalskipoznan111@gmail.com, Liga Bilarda.

Organizatorem rozgrywek jest Ogród Jordanowski nr 2 w Poznaniu. Projekt wspiera Fundacja Rozwoju Kultury Fizycznej.

Regulamin Ligi Bilarda i Tenisa Stołowego

Zobacz www.oj2poznan.pl