Orlik w Ogrodzie Jordanowskim nr 2 otwarty w ferie zimowe

06.02 – 12.02.2017
09:00 19:00

Młodzi poznaniacy przez cały 2017 rok mogą korzystać z Orlika zlokalizowanego na terenie Ogrodu Jordanowskiego nr 2 przy skrzyżowaniu ul. Przybyszewskiego i Bukowskiej w Poznaniu. Oprócz zajęć sportowych, placówka zaprasza w ferie zimowe na półkolonie, a przez cały rok na bezpłatne zajęcia stałe w świetlicy.

Tradycyjnie, opady śniegu i spadek temperatury nie przeszkodziły w otwarciu Orlika. Boisko jest odśnieżone, a dla zorganizowanych grup są do dyspozycji ciepłe szatnie. Wystarczy się zgłosić i zarezerwować wybraną godzinę. Cały czas przyjmowane są zapisy do lutowego i marcowego grafiku boiska. Jednak należy pamiętać o ciepłym stroju sportowym i specjalistycznym obuwiu np. z podeszwą typu turf.

Zachęcamy również do zajęć w świetlicy - mówi Animator Roku, Tomasz Woźniak, który prowadzi zajęcia sportowe w Ogrodzie Jordanowskim nr 2 w Poznaniu. W lutym boisko będzie otwarte w godzinach 9:00-19:00 (poniedziałek-piątek) i 10:00-18:00 (sobota i niedziela). Placówka, oprócz zajęć sportowych, zaprasza w ferie zimowe na "Półkolonie z Kubusiem Puchatkiem", które w pierwszym tygodniu gromadziły każdego dnia 30 dzieci. Ponadto, przez cały rok czynna jest w godz. 13:00 - 19:00 świetlica, która codziennie oferuje dla dzieci i młodzieży bezpłatne zajęcia stałe.

Szczegółowe informacja na www.oj2poznan.pl (zapisy na Orlika przyjmowane są elektronicznie - adres email twwozniak@o2.pl).

Kompleks boisk Orlik na terenie Ogrodu Jordanowskiego nr 2 wspierany jest finansowo przez Urząd Miasta Poznania, Ministerstwo Sportu i Turystyki oraz Fundację Rozwoju Kultury Fizycznej.

Zobacz www.oj2poznan.pl