a

Książka na 100 sposobów

2020-03-07 ( sobota )
11:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

Polskie Stowarzyszenie Pedagogów i Animatorów KLANZA oraz Wydawnictwo Miesjskie Posnania zaprasza na konferencję: "Książka na 100 sposobów - jak przygotować dzieci na spotkanie z czytaniem książek, jak przeczytać książkę, by dzieci chciały słuchać" podczas Poznańskich Targów Książki 2020.

Podczas konferencji przedstawione zostaną sposoby na ożywianie tekstów literackich oraz pomysły na działania plastyczne, które pomogą przygotować dzieci do słuchania i czytania. Wszystko to zadzieje się przy dźwiękach rytmicznej muzyki, która porządkuje, wzmacnia koncentrację i wyostrza uważność dzieci. Z konferencji każdy uczestnik wyjdzie z głową pełną pomysłów i nowym spojrzeniem na organizację spotkań dla najmłodszych czytelników.

Spotkanie skierowane jest do studentów kierunków pedagogicznych, bibliotekarzy, nauczycieli przedszkoli, nauczycieli wczesnoszkolnych, polonistów, animatorów kultury, rodziców oraz wszystkich dorosłych, którzy pracują z książkami i organizują spotkania czytelnicze z dziećmi  w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Goście: Sylwia Reichel i Małgorzata Swędrowska

Termin: sobota 7.03 o 11 - 12:00

Czas trwania: 60 min

Miejsce: sala F w pawilonie 7

Więcej o Poznańskich Targach Książki na stronie Organizatora lub na FB wydarzenia.