napis "Wirtualne Laboratorium Wyobraźni" na niebieskim tle

Nie możecie teraz odwiedzić Laboratorium Wyobraźni, ale Laboratorium Wyobraźni odwiedza Was! Organizatorzy nieustannie publikują nowe filmy edukacyjne, proponując Wam rozmaite eksperymenty, które można wykonać w domowym zaciszu oraz relacjonując, co się dzieje w budzącej się do życia przyrodzie. Wszystko po to, żebyście mogli bezpiecznie zostać w domach i spędzić ten czas na kreatywnej i wartościowej rozrywce. Obecnie na kanale Youtube dostępne są trzy rodzaje filmów:

  • E-xperymentarium - Proste składniki, klarowne instrukcje i dużo dobrej zabawy, czyli nasz sposób na domowe eksperymenty!
  • Dzieciaki w akcji! - Przekonujemy, że eksperymentowanie jest dziecinnie proste! 
  • Przyroda jest blisko - Filmowy reportaż przyrodniczy. Bez wychodzenia z domu możesz sprawdzić, co w przyrodzie piszczy!

Ponadto organizatorzy stworzyli przestrzeń do wymiany doświadczeń, komentowania filmów, pokazywania swojej pracy "od kuchni" oraz dzielenia się własnymi małymi odkryciami naukowymi. Tą przestrzenią stała się zamknięta grupa na Facebooku - Wirtualne Laboratorium Wyobraźni. W każdej chwili można dołączyć.

Link do kanału na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCBr3P8sAgv0DNbPYshXlQqA

Link do grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/wirtualnelaboratoriumwyobrazni/

Zobacz wyobraznia.ppnt.poznan.pl