plakat

Plenerowy Babi Targ na Rynku Łazarskim

19.05.2024
12:00 15:30

Imprezie towarzyszyć będzie Mami Babi Targ i Kiermasz Rzeczy Naturalnych i Ładnych, Leśna Polana zaprosi na warsztaty do strefy malucha, a kawę i ciacha serwować będzie znany i lubiany Ciuciu Paj. W trakcie wydarzenia będzie można przekazać ubrania na rzecz Pogotowia Społecznego. Wstęp dla Odwiedzających będzie tym razem bezpłatny.

Babi Targ® to doskonała okazja, by za niewielkie pieniądze upolować niepowtarzalne ubrania i wyjątkową biżuterię oraz świetna alternatywa dla wszystkich, którzy zamiłowanie do mody łączą z ekologicznym stylem życia. Na Babim Targu ubranie zyskuje drugie życie, a my dodatkowe środki w portfelu.

Na Babim Targu na Rynku Łazarskim w najbliższą niedzielę będzie okazja buszować wśród ponad stu stoisk, na których swoje ubrania zaprezentują Poznanianki i Poznaniacy. Ta mnogość kolorów, rozmiarów i stylów gwarantuje, że każda i każdy z nas znajdzie coś dla siebie- mówi Joanna Stankiewicz, organizatorka Babiego Targu i właścicielka Babilądu.

Na początku imprezy gromadziły kilkadziesiąt osób, ale w ciągu ostatnich kilkunastu lat wiele się zmieniło, noszenie używanych ubrań stało się modne, a my jako społeczeństwo zaczęliśmy większą wagę przykładać do tego, żeby nie marnować rzeczy, a wręcz przeciwnie - dawać drugie życie naszym ubraniom i przedmiotom, i pozostawiać je w obiegu.

Szczegóły organizacyjne oraz regulamin znajdują się na stronie www.babilad.pl.