a

Jeremi i Artur Sikorscy - koncert

2017-05-21 ( niedziela )
17:30
U Bazyla, ul. Norwida 18a

Kategoria: Muzyka

Jeremi i Artur Sikorscy ruszają w styczniu 2017 w trasę koncertową "Odetchnij Tour", w ramach której odwiedzą aż 12 polskich miast - bądź na bieżąco i zdobądź wejściówki na koncerty!

Po fantastycznych koncertach Young Stars Show wiosną 2016 i Young Xmas Show w grudniu 2016, przyszedł czas na samodzielną trasę koncertową Jeremiego i Artura Sikorskich! Jeremi i Artur to wschodzące gwiazdy polskiej sceny pop i obecnie także gwiazdy projektu Young Stars, którzy przygodę z muzyką zaczęli od kanału w serwisie YouTube na którym publikowali covery znanych przebojów. Ich kariera nabrała prawdziwego rozpędu w 2014 roku kiedy zauważeni przez wytwórnię MyMusic, wkroczyli z impetem w świat muzyki i zdobyli serca tysięcy fanów i fanek dzięki pierwszemu singlowi "Bez Niej Nie Byłoby Nas", który do dziś wyświetlony został ponad 4 miliony razy na YouTube! W 2015 roku pojawia się drugi singiel Sikorskich zatytułowany "Chodź" i wkrótce debiutancki krążek "Otwórz Się Na Świat". Już rok później na półkach sklepowych pojawia się kolejny album "Odetchnij", który młodzi artyści promować będą podczas nadchodzącej trasy koncertowej w Polsce. Ich najnowsza płyta to zbiór piosenek napisanych przez nich samych i nagrywanych ze specjalnymi gośćmi! 

Ograniczenia wiekowe

Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie imprezy lub posiadać OŚWIADCZENIE OPIEKUNA

Zapoznaj się z regulaminem wydarzenia tutaj

Biletyy - 39 i 119 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: