plakat

W dniach od 11 maja do 1 czerwca 2019 roku, Urząd Miasta Poznania organizuje Poznańskie Dni Rodziny 2019. To już VII edycja tej imprezy! Jest to czas, w którym wszystkim poznańskim rodzinom proponowany jest szereg wydarzeń, spotkań i imprez o charakterze integrującym całe rodziny i promującym życie rodzinne. Jednocześnie jest to okazja do przedstawienia bogatej i różnorodnej oferty Miasta - jednostek kultury, sportu, rekreacji, edukacji oraz firm - dedykowanej rodzinom. W terminie od 11 maja do 1 czerwca odbędzie się wiele wydarzeń kulturalnych, sportowych, edukacyjnych, rekreacyjnych, które będą okazją do wspólnego i aktywnego spędzania czasu przez całe rodziny, a jednocześnie będą promować życie rodzinne

11 maja, w godzinach od 14:00-19:00, na Łęgach Dębińskich odbędzie  Festyn Rodzinny inaugurujący Poznańskie Dni Rodziny 2019. W programie m. in.: pokazy teatralne, występy muzyczne, widowiska akrobatyczne, liczne strefy aktywności dla całych rodzin - zajęcia plastyczne, edukacyjne i sportowe, pokazy ratownictwa medycznego i straży pożarnej oraz strefa gastronomii. Na zakończenie, o godz. 19:00, koncert gwiazdy wieczoru - Michała Szpaka z zespołem. 

Wstęp wolny!

15 maja odbędzie się konferencja pn. "O dzieciach i nastolatkach w kontekście ich rozwoju i relacji z rodzicami", którą Miasto współorganizuje z Uniwersytetem SWPS.

26 maja na Ostrowie Tumskim odbędzie się festyn rodzinny "Poznań dla Zdrowia" współorganizowany z Caritas Archidiecezji Poznańskiej.

Poznańskie Dni Rodziny zakończą się posiedzeniem Dziecięcej Rady Miasta Poznania - 31 maja oraz wielką Poznańską Paradą Pokoleń - 1 czerwca.

Szczegółowy program Poznańskich Dni Rodziny na stronie http://poznan.pl/poznanskiednirodziny

Zobacz www.facebook.com/events/2009496005846660/?event_time_id=2009496009179993