plakat

Cały Łazarz Dancing Queen!

2019-06-15 ( sobota )
18:00-21:00
Muszla koncertowa w parku Wilsona, Poznań

Zabawa w rytmach swingu. Muzykę na żywo wykona Happy Jazz Band, a podstawowych kroków nauczy super ekipa ze Sing Craze. Oprócz tańców, podczas wydarzenia odbędzie się również konkurs na najlepszy strój retro. Nagrodami będą bony do łazarskiej kawiarni Kiedy już uczestnicy zaczną opadać z sił po dłuższym czasie zabawy, będziea drobny poczęstunek, by naładować baterie i móc dalej tańczyć aż do zmroku. Nie trzeba jednak obawiać ciemności - teren do tańczenia zostanie oświetlony klimatycznymi girlandami z żarówkami.

Projekt zrealizowany ze środków finansowych Miasta Poznannia pozyskanych w konkursie Centrum Warte Poznania #cwp2019 #poznanwspiera

Organizatorom zależy, aby mieszkańcy Łazarza poznali się i zintegrowali. Dlatego też nie krępujcie się przyjść sami, jeśli nie macie partnera/partnerki do tańca (będą tradycyjne kółeczko do tańczenia), albo nie umiecie tańczyć (my też totalnie nie umiemy), albo jesteście starsi/niepełnosprawni (zawsze możecie wysłuchać koncertu i zintegrować się podczas poczęstunku).

Zobacz www.facebook.com/events/681111465676924/