Plakat wydarzenia

Koncert relaksacyjny, MuscoYoga, dźwięk mis i gongów

27.10.2019
17:00 22:00

1) KONCERT RELAKSACYJNY

17.00-18:00 Pozwólcie zabrać się w relaksującą podróż z dźwiękiem, podczas której odpuścicie zbiór napięć z całego dnia. Doznacie tego przy aksamitnym akompaniamencie Sitaru i Piano, które skrzętnie przygotują i zagrają Wam Mariusz Czaiński oraz Wiktor Łoś.

Mariusz Czaiński to człowiek, dla którego muzyka to coś więcej niż przyjemność z tworzenia i grania. Przy wykorzystaniu swojego multiinstrumentalnego talentu i pasji oddaje się on na co dzień misji pomagania innym, terapeutycznie wykorzystując swój arsenał instrumentów, zarówno akustycznych jak sitar, gitara czy gongi, ale i elektronicznych.

Wiktor Łoś to producent muzyczny, pianista i multiinstrumentalista, który swoją twórczością zabiera nas w podróż pełną obrazów, emocji i niespodziewanych zwrotów akcji, a jednocześnie komfortowo usadzającą w poduszce ciepłych, basowych brzmień. Na pytanie "co było pierwsze - emocja czy muzyka?" odpowiada, że "swobodna eksploracja brzmień". Tak rodzą się poszczególne linie melodyczne, które dalej układa w historie muzyczne malowane emocjami.

CENA: 15 zł.

2) MuscoYoga (Music Communication Yoga)

18:15-19:45 To inaczej muzyczno-jogowa podróż, łącząca taneczną, dynamiczną Vinyasa Jogę przy autorskim akompaniamencie muzycznym (Fortepian, Djembe, Sitar, Didgeridoo, Misy i Gongi). Nie brakuje też w nim głębokich, basowych brzmień, a nawet skocznej elektroniki płynącej z syntezatorów. Doświadczycie Vinyasa Jogi w tanecznym wydaniu, gdzie płynny, świadomy ruch zgracie z oddechem. Całość praktyki to kilkuetapowa, spójna opowieść, której końcowy efekt to jogowa choreografia, a przede wszystkim - cudowne wyzwolenie się od napięć, błogi stan łączący odprężenie, spokój i przestrzeń na energię do działania. Praktykę jogi poprowadzi Kasia Kata, czyli MataKata - Psycholożka na macie - certyfikowana instruktorka Vinyasa Jogi oraz dyplomowana psycholożka. Prekursorka "Jogopsychologii", w której łączy pracę z ciałem i psychiką.

CENA: 30 zł.

3) Moc Gongu

20:00-21:30 Zanurzycie się w przepięknych dźwiękach mis i gongów, które zabiorą Was w niesamowitą podróż w głąb siebie, wprowadzając w błogi stan relaksu. Jednocześnie oczyszczą Wasze ciała ze stresu i zmartwień dnia codziennego. Dźwięki mis i gongów to szczególne fale, które uspokajają emocje, przynoszą błogie rozluźnienie w ciele, koją umysł. Działają podobnie jak fale wody w morzu czy jeziorze, które kołysząc i unosząc, dają poczucie lekkości i całkowitego odprężenia. Zagra M.Czaiński , Sound Harmony.

CENA: 30 zł.

Zobacz www.facebook.com/muscoYoga/photos/gm.2274181436043249/1259553544224654/?type=3&theater