z

Gala Iron Warriors Team - turniej MMA miast!

2017-06-10 ( sobota )
Hala Arena, ul. Wyspiańskiego 33

Druga gala IWT

IRON WARRIORS TEAM (IWT) to nowa organizacja, której celem jest propagowanie drużynowych turniejów mieszanych sztuk walki. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w sportach walki w Polsce i na świecie, w którym zawodnicy walczą drużynowo.

IRON WARRIORS TEAM chce pokazać piękno sportu drużynowego w mieszanych sztukach walk. W zawodach mogą wziąć udział zespoły 5 osobowe, w których 4 zawodników stanowi skład podstawowy, kolejna osoba jest rezerwowa.

ZAŁOŻENIA
W zawodach może wziąć udział każdy kto ukończył 21 rok życia, posiada aktualne badania lekarskie wykonane przez lekarza sportowego, ubezpieczenie NNW.

Do turnieju zgłosiły się kluby z całej Polski. W walce na marcowej gali zawodnicy będą reprezentowali kluby z następujących miast: Poznań, Zabrze, Lębork, Grudziądz, Tychy, Wałbrzych,

ATRAKCJE
Całą galę poprowadzą Rafał Dąbrowski i Filip Sadowski. Poza drużynowymi sztukami walk organizatorzy zapowiadają również inne atrakcje wieczoru. Na scenie będzie można zobaczyć znanych i lubianych raperów - Peję, Kaczora i Śliwę. Zaś o oprawę muzyczną całego przedsięwzięcia zadba DJ Gregory. Na gali nie zabraknie też gwiazd TV i showbiznesu.

Bilety w cenach 59, 100, 150 i 200 zł (w zależności od miejsca).

Więcej informacji

_
opr.sw akt.lt

Bilety dostępne w: