.

Joga Przy Fontannie 2017

27.08.2017
09:00 10:30

Już po raz szósty w parku im. Adama Mickiewicza odbywać się będą cotygodniowe zajęcia jogi na świeżym powietrzu. Na zajęciach nierzadko gromadzi sie nawet ponad 200 osób w różnym wieku i na równym poziomie zaawansowania.
W akcję zaangażowani są nauczyciele kilku poznańskich szkół jogi, dzięki czemu podczas wakacyjnej praktyki przy Fontannie będzie można poznać różne style jogi.
30 lipca, w ramach cyklu odbędą się zajęcia Jogi dla Dzieci, na których poprzez zabawę z rodzicami dzieci poznają jogę, a dorośli świetnie się bawią ćwicząc jogę dla dzieci.
W dwie niedziele, 16 lipca i 13 sierpnia, po zajęciach możliwe będzie oddanie krwi lub zgłoszenie się do rejestru dawców szpiku w ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu,  który przyjedzie na plac im. Adama Mickiewicza.
Ponadto w każdą niedzielę będą zbierane nakrętki od plastikowych butelek w ramach nakręconej akcji I Love Ziemek, która wspiera niespełna 6-cio letniego Ziemka w codziennej, żmudnej i kosztownej rehabilitacji.

Zajęcia odbywać się będą w parku im. Adama Mickiewicza w każdą niedzielę wakacji (od 2 lipca do 27 sierpnia) o godzinie 9:00. Udział w Jodze przy Fontannie jest bezpłatny.

Zobacz www.namasteyoga.pl