plakat

Deskorolki, wrotki, rolki, longboard, fishboardy i trickboardy opanują Posnanię. Od 12 do 25 lutego zmieni się ona w mekkę wszystkich fanów skate'ingu. W sześciu strefach zabawy na uczestników czekać będą warsztaty, szkolenia oraz pokazy.

Posnania zachęca mieszkańców miasta do spędzenia ferii na sportowo. Z tej okazji przygotowała specjalną ofertę dla dzieci i młodzieży w wieku od 6 do 16 lat.

Na trzecim poziomie parkingu (wejście od strony New Yorker'a i iPerfumy.pl) przygotowane zostanie sześć stref zabawy, w których będzie można skorzystać z porad instruktorów i poznać podstawy jazdy na różnych rodzajach deskorolek i hulajnodze. Dodatkowym udogodnieniem będzie Chillout Zone - miejsce odpoczynku, wyposażone w wygodne pufy, nagłośnienie i szafki do pozostawienia swoich rzeczy. Dodatkową atrakcją strefy będą Fingerboardy - miniaturowe deskorolki, które są dokładnym odzwierciedleniem konstrukcji prawdziwego sprzętu. Pod okiem trenerów będzie można nauczyć się podstawowych tricków takich jak: ollie, kick flip, pop showit czy verial kick flip.

Udział w warsztatach i wypożyczenie sprzętu jest bezpłatne (wrotki/rolki we własnym zakresie). Aby wziąć udział w zajęciach, konieczne są zapisy, które przyjmowane są pod numerem telefonu 533 580 033 (infolinia czynna od 10 do 16).

Wszystkie zajęcia będą odbywać się pod okiem instruktorów!

Więcej informacji na stronie www.posnania.eu.