Niebieskie koło na białym tle, a w nim czarny zary fal i nazwa klubu

Kursy ProWind windsurfingu/wingfoil dla młodzieży 13-18 lat

01.05 – 29.09.2024
08:00

Kurs pro wind/wingfoil - wchodzimy na wyższy pozim pro wwf to jedyna taka szansa gdzie w ramach jednego kursu, możesz sprawdzić swoje umiejętności nie tylko z windsurfingu, ale również wing&wingfoil. Gdzie nic Cię nie ogranicza, a o Twój rozwój zadbają nasi najlepsi instruktorzy. DLA KOGO? Zapraszamy młodzież w wieku 13-18 lat. Pro wwf skierowany jest dla każdego kto chce przejść intensywne szkolenie. W kursie mogą brać udział osoby na każdym poziomie zaawansowania, w tym początkujące. Nasi instruktorzy bez problemu dostosują program szkoleniowy do indywidualnych umiejętności.

Stawiamy na maksymalny progres! O Twój rozwój zadba kadra naszych najlepszych instruktorów. Program szkoleniowy kursu pro wwf ma na celu przejście z deski szkoleniowej na ślizgową, pływanie w trapezie, naukę pływania w ślizgu - odpowiednio do umiejętności uczestników oraz warunków atmosferycznych. Jednocześnie każdy uczestnik kursu będzie mógł sprawdzić swoich sił na Wingu czy Foil i po ukończonym kursie zdecydować jaką obrać dalszą drogę swojego surf rozwoju. Małe 3-8-osobowe grupy zwiększają efektywność i bezpieczeństwo zajęć.

Wykorzystujemy wszystkie możliwe warunki atmosferyczne. Gdy wieje za słabo bądź zbyt mocno trenujemy stabilizację na deskach SUP, trickboardach, skimboardach i kajakach. Uczymy się teorii windsurfingu, taklowania pędnika, prawa drogi, meteorologii w żeglarstwie. Robimy video analizy czy prezentacje multimedialne z filmami szkoleniowymi.

Terminy: wakacyjne tygodniowe kursy (poniedziałek-piątek) to 15 h intensywnego szkolenia weekendy od 1 maja do 30 września (sobota i niedziela) 1,5h każdego dnia zapisy i szczegółowe informacje na naszej stronie

Zobacz winner.poznan.pl/windsurfing/kurs-pro-wwf/