Jakub Urbański

Winogradzki Maraton Zumby z Jakubem Urbańskim

2018-04-20 ( piątek )
17:30
ODK Pod Lipami, os. Pod Lipami 108A, Poznań

Winogradzki Maraton Zumby, które poprowadzi Jakub "Bubek" Urbański - tancerz, choreograf i blogger.

Urodził się 26 maja 1993 w Szamotułach. Absolwent Wyższej Szkoły Umiejętności Społecznych na kierunku artystycznym taniec w specjalności kompozycja i techniki taneczne. Choreograf wielu grup na terenie województwa wielkopolskiego (przedszkola, ośrodki kultury, szkoły tańca). Ukończył gimnazjum im. Mikołaja Kopernika w Chrzypsku Wielki oraz liceum im. Powstańców Wielkopolskich o profilu europejsko - medialnym we Wronkach. Współpracował z fundacją ARS w Poznaniu, gdzie prowadził zajęcia taneczne dla dzieci w wieku przedszkolnym i podstawowym podobniejak w swojej rodzinnej miejscowości. W marcu 2011 założył własnego bloga.

Przygodę z tańcem zaczął już od najmłodszych lat. Początkowo uczył się jako samouk. Dawał liczne pokazy i prowadził zajęcia w szkole dla swoich rówieśników. Z czasem nabrał doświadczenia i zaczął szkolić się w takich miejscach jak: Studio Tańca Adama Padły, Art Of Move, Malta Dance School. Szkolił się u takich choreografów jak: Jose De La Cruz, Paweł Tolak, Artur Cieciórski, Anna Kapera, Marvin Gofin, Anna Bekier oraz wiele innych. Choreografowie takich gwiazd jak Britney Spears, Justin Bieber, Usher, Janet Jackson czy Madonna. W roku 2013 ukończył międzynarodowy kurs instruktorski hip hopu. Dyplomowany instruktor Zumba Fitness, członek ZIN. Główne techniki, w których się najbardziej odnajduje to new style, new age, jazz i lyrical. Poza tym bierze udział w rozmaitych projektach i konkursach.

Wstęp na maraton: 18 zł jedna osoba dorosła lub opiekun z dzieckiem. Zapisy w biurze ODK Pod Lipami lub wysyłając zgłoszenie na grajek@psmwinogrady.pl