Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Senior-Turysta: Turystyka przyrodnicza

2019-03-18 ( poniedziałek )
10:00
Brama Poznania, ul. Gdańska 2, Poznań

Jak zwiedzać Polskę i spojrzeć na nią z zupełnie nowej perspektywy? Czym jest ekoturystyka  i turystyka eventowa? Jak być turystą odpowiedzialnym? Brama Poznania zaprasza seniorki i seniorów zainteresowanych tematyką turystyki i podróżowania na cykl spotkań "Senior-Turysta".

Każde warsztaty dotyczyć będą innego tematu i składać się będą ze spotkania z ciekawą postacią ze świata turystyki oraz warsztatu języka angielskiego. Na warsztaty zaproszeni są seniorki i seniorzy z każdym poziomem znajomości języka angielskiego, także Ci, którzy dopiero zaczną przygodę z tym językiem.

Zajęcia są okazją do:

  • spotkania z ciekawymi postaciami i ekspertami ze świata turystyki (wykładowcami wyższych uczelni, pilotami wycieczek, podróżnikami)
  • zdobycia inspiracji do podróży po Polsce
  • poznania słownictwa i zwrotów w języku angielskim przydatnych w podróży i nie tylko oraz rozwijania poczucia pewności siebie w używaniu języka obcego
  • spędzenia czasu z pasjonatami turystyki i podróżowania

Czas trwania: ok. 120 minut

Udział w warsztatach jest  bezpłatny

Zapisy pod numerem telefonu 61 647 7634 lub osobiście w Bramie Poznania w Punkcie Informacji. Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie www.bramapoznania.pl

Szczegółowe informacje o zajęciach pod numerem telefonu 61 647 7634 oraz 61 647 7625.