plakat

Drift Masters Grand Prix 2015

2015-09-04 ( piątek ) – 2015-09-06 ( niedziela )
Stadion Inea, ul. Bułgarska 17, Poznań

Kategoria: Rozrywka Inne

Obszar pod stadionem mistrza Polski Lecha Poznań wypełni się rykiem ponad 500-konnych silników i zamieni w arenę zmagań najlepszych drifterów z Polski i Europy. Poza emocjonującymi wyścigami na kibiców czeka również szereg atrakcji.

Zapach palonej gumy, ryk silników, pisk opon, a to wszystko z udziałem najlepszych drifterów z Polski i Europy. Przedostatnia w tym roku edycja Drift Masters Grand Prix 2015 odbędzie się w dniach 4-6 września na INEA Stadion w Poznaniu.

Drifting to technika jazdy w kontrolowanym poślizgu, który łączy wszystkie najefektowniejsze elementy sportów samochodowych. To z jednej strony wymagająca ogromnej precyzji i skupienia rywalizacja, a z drugiej wspaniałe show dla publiczności. Drift jest obecnie najmłodszym, najbardziej widowiskowym i najdynamiczniej rozwijającym się sportem motorowym na świecie. Jak przystało na drift, w Poznaniu nie zabraknie oczywiście sportowych emocji na najwyższym światowym poziomie. 

Za sterami czterokołowych maszyn będzie możnai zobaczyć wielokrotnych medalistów w driftingu z Polski i Europy, m.in. Marcina Mospinka, Grzegorza Hypkiego, Kornela Prusa, Piotra Więcka, Maxa Hiedricha, Dawida Karkosika, Krzysztofa Romanowskiego, Pawła Trelę czy Macieja Jarkiewicza.

Imprezie towarzyszyć będzie piknik rodzinny z licznymi atrakcjami dla dzieci i dorosłych. W programie między innymi otwarty Park Maszyn gdzie będzie można obejrzeć z bliska samochody zawodników.

Bilety dostępne w przedsprzedaży w salonach empik oraz na eBilet.pl

Zobacz https://www.facebook.com/events/1029604200407862/