Anna Szyfter

Spotkanie w Klubie Obieżyświatów

2015-10-21 ( środa )
19:00
ODK Pod Lipami, os. Pod Lipami 108A, Poznań

O swojej podróży "Rowerem dookoła Bałtyku" opowie Anna Szyfter.

Wege? Na rowerze? Z psem? Nie ma przeszkód, są tylko wymówki. Wielu z nas mówi, że chciałoby podróżować, ale... No właśnie, nie ma ale. Anna Szyfter chce swoją wyprawą pokazać, że ani płeć, ani dieta, ani opiekowanie się czworonożnym przyjacielem nie są przeszkodami w realizacji marzeń. Wręcz przeciwnie, bycie nietypowym pozwala dogłębniej poznać odwiedzane miejsca. Z kolei rower to wolność, nie wymaga kupowania biletu, nie trzeba dostosowywać się do godziny odjazdu, kupować drogiego paliwa. W zamian ma się niewiarygodną satysfakcję, płynącą z bycia w drodze.  

Anna ma za sobą wiele krótszych wędrówek rowerowych po Niemczech, Austrii, Czechach, Danii i oczywiście Polsce. Tym razem, poczynając od wschodnich rubieży naszego kraju, objechała Morze Bałtyckie.

Udało jej się tego dokonać w 80 dni, podczas których pokonała łącznie 5744 kilometrów, jadąc przez Kaliningrad, Litwę, Łotwę, Estonię, Finlandię, Szwecję, Danię i Niemcy.

Bilety w cenie 7 zł (przedsprzedaż) i 10 zł (w dniu spotkania) do nabycia w ODK Pod Lipami oraz na stronie www.biletyna.pl.