plakat

Lato na Targach: Koncert Kasi Klich i DJ

2017-06-23 ( piątek )
19:00-23:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

Koncert Kasi Klich z zespołem Gwiazdą inauguracji "Lata na Targach" będzie Kasia Klich. Artystka zagra swoje największe przeboje w popowo-jazzowych aranżacjach m.in. "Lepszy Model" i "Calvados". Kasia Klich to pochodząca z Poznania polska wokalistka popowa. Studiowała na wydziale jazzu i muzyki rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach. Laureatka nagrody Fryderyka w kategorii "Nowa Twarz Fonografii" w 2002 roku.

Street food i drink bar by GARDENcity O godz. 19.00 wystartuje strefa street food GARDENcity. Szef Kuchni GARDENcity - Tomasz Zdrenka poprowadzi pokazy kulinarne i zaprosi do skosztowania dań degustacyjnych.

DJ ZORAN: Muzyka na życzenie Po koncercie o taneczną atmosferę zadba DJ ZORAN. W repertuarze znajdą się przeboje muzyczne z lat 60-tych, 70-tych, 80-tych, 90-tych oraz współczesne hity. Będzie też można zamówić swoje ulubione hity.

Night Skating Poznań Początek lata na MTP będą świętować miłośnicy rolek i wrotek. Z targowego ogrodu ruszy Night Skating Poznań - przejazd po ulicach miasta Poznania z pełnym zabezpieczeniem policji. Nocne przejazdy, które przyciągają każdorazowo setki osób, mają przypomnieć o potrzebach miłośników rolek i wrotek. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Sportów Wrotkarskich "MALTA" w Poznaniu, a pomoc i wsparcie zapewnia profesjonalny sklep z rolkami Zico Racing Jakub Ciesielski. 23 czerwca na MTP będzie też można wypożyczyć rolki i pod okiem instruktorów Ice Runners doskonalić swoje umiejętności.

Atrakcje dla dzieci Najmłodsi mogą odwiedzić "Lato na Targach" już od rana. Do ich dyspozycji zostaną oddane piaszczyste boiska i plac zabaw. Będzie też czynna wypożyczalnia piłek i sprzętu plażowego. Od godziny 14:00 zabawy dla dzieci poprowadzą wykwalifikowani animatorzy z firmy Event Bonsai. Będę też szczudlarze i pokazy baniek mydlanych.

Lato na Targach to letnia akcja skierowana do poznańskiej społeczności lokalnej, organizowana przez Międzynarodowe Targi Poznańskie już po raz piąty. Targowy ogród zamienia się w miejską plażę z leżakami, placem zabaw i codziennymi animacjami.

W programie znajduje się też letnie kino plenerowe i cykl tematycznych projektów weekendowych. 23 czerwca - 27 sierpnia | codziennie od godz. 10:00 | hol południowy, ul. Głogowska 14 Wszystkie atrakcje są bezpłatne.

Zobacz www.latonatargach.pl