z

Me and That Man - koncert

2017-09-28 ( czwartek )
19:00
Aula Artis, ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10

Zapowiadana od dłuższego czasu kolaboracja Nergala, lidera znanego na całym świecie zespołu Behemoth oraz weterana polskiej sceny rockowej - Johna Portera, w końcu ujrzała światło dzienne. Wydana 24 marca 2017 roku "Songs Of Love And Death" to debiutancki album zespołu Me And That Man. Obok Nergala i Johna w składzie koncertowym Me And That Man znaleźli się również basista Matteo Bassoli oraz Łukasz Kumański na instrumentach perkusyjnych. 
Taką refleksją temat płyty podzielił się Adam Nergal Darski: 24 marca. Długo czekaliśmy na ten dzień... bo w końcu owoc naszej dwuletniej wędrówki ujrzy światło dnia (albo nocy...). Wychodzimy ze strefy komfortu, żeby zredefiniować to kim jesteśmy jako artyści. O tej drodze i nie tylko opowiada płyta "Songs of Love and Death, z której jesteśmy potwornie dumni! Me And That Man to nowe rozdanie, nowy ekscytujący rozdział w życiu moim i mr. Portera...! Zapraszamy do naszego kościoła... tylko pamiętajcie, że ten kościół jest czarny!
Tak o kolaboracji z Nergalem powiedział John Porter: - Projekt Me And That Man to dwóch samotnych facetów, którzy znaleźli się w miejscu, w którym nie byli nigdy wcześniej, którzy nagle poznają się i podają sobie ręce. To pokazuje, jak muzyka zbliża: dwóch zupełnie obcych ludzi rozpoczyna wspólną, artystyczną przygodę. Nie było to łatwe, ale obydwaj zdecydowaliśmy, że nie pójdziemy na żadne kompromisy, które są nieodłącznym niebezpieczeństwem każdej muzycznej współpracy. Na szczęście wiemy, że w tym przypadku, tym lepiej dla nas. Pierwszym singlem był "Cyrulik Jack" zaśpiewany przez Nergala w języku polskim, jest również angielska wersja tej piosenki i klipu o tytule"My Church is Black". W mrocznym teledysku do utworu "Cyrulik Jack", oprócz muzyków którzy nagrali płytę Me And That Man Adama Nergala Darskiego, Johna Portera, Wojtka Mazolewskiego i Łukasza Kumańskiego, możemy zobaczyć również Pawła Małaszyńskiego i Andrzeja Saramonowicza...

Bilety - 79 zł. W dniu koncertu 85 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: