plakat

Absolvent Talent Days - poznaj wymarzonego pracodawcę

2016-11-22 ( wtorek )
10:00-17:00
Międzynarodowe Targi Poznańskie, pawilon 1, ul. Głogowska 14, Poznań

Absolvent Talent Days to największe wydarzenie poświęcone karierze młodych w Polsce. W pawilonie 1 Międzynarodowych Targów Poznańskich studenci i absolwenci będą mieli okazję znaleźć pracę lub praktyki w jednej z 70 top firm. Uczestnicy, którzy stawiają na rozwój zawodowy, wezmą udział w szkoleniach career building.

Na Absolvent Talent Days każdy uczestnik w jeden dzień zapozna się z ofertą lokalnego rynku pracy, nawiąże wartościowe kontakty zawodowe oraz weźmie udział w bezpłatnych debatach i szkoleniach dotyczących kariery zawodowej i rekrutacji.

Nowością jesiennego sezonu Absolvent Talent Days są dwie, profesjonalnie zorganizowane strefy: pracodawcy i szkoleń. To właśnie strefa pracodawcy pozwala uczestnikom poznać aktualne potrzeby rynku pracy. Dzięki niej młodzi mogą wybierać spośród kilku tysięcy ofert od 70 top pracodawców i wziąć udział w próbnych rozmowach kwalifikacyjnych, które uczą, jak opanować stres, będący nieodłącznym elementem procesu rekrutacji.

Strefa szkoleniowa oferuje z kolei kilkanaście otwartych debat i certyfikowanych szkoleń career building, skupionych wokół tematyki rekrutacji i umiejętności miękkich. Uczestnicy Absolvent Talent Days w Poznaniu będą mieli szansę skorzystać z inspirujących spotkań z gwiazdami: Łukaszem Jakóbiakiem oraz Karolem Wójcickim. Łukasz, obecnie najbardziej pożądany prowadzący w Polsce, nie tylko poprowadzi debaty na scenie głównej, ale także uświetni wydarzenie swoim słynnym, autorskim szkoleniem motywacyjnym. Z kolei pragnący dowiedzieć się jak osiągnąć sukces w sieci, prezentując treści popularnonaukowe, koniecznie powinni wziąć udział w spotkaniu z Karolem - specjalistą od astronomii i twórcą bloga "Z głową w gwiazdach".

W tym sezonie nie zabraknie również ulubionych i najchętniej odwiedzanych przez studentów i absolwentów przestrzeni: networkingu z przedstawicielami największych firm w Polsce, konsultacji CV ze specjalistami oraz możliwości wykonania profesjonalnego zdjęcia do aplikacji.

Bezpłatny bilet do pobrania na stronie www.talentdays.pl