Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Plakat wydarzenia ze zdjęciem pisarki.

Wirtualne Targi Książki: Lucinda Riley

2021-05-30 ( niedziela )
16:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Lucinda Riley powraca z książką "Zaginiona siostra" (Wydawnictwo Albatros) - siódmym tomem jednej z najpopularniejszych serii obyczajowych na świecie, "Siedem sióstr". Jeszcze przed premierą powieści pisarka odpowie na pytania polskich miłośników cyklu podczas spotkania online. Rozmowę z autorką poprowadzi Katarzyna Borowiecka, a przetłumaczy ją Taida Meredith.

Sześć sióstr. Choć urodziły się na różnych kontynentach, wychowały się razem w bajecznej posiadłości na prywatnym półwyspie Jeziora Genewskiego. Adopcyjny ojciec nadał im imiona mitycznych Plejad. Każda ułożyła sobie życie po swojemu i rzadko spotykają się wszystkie razem. Do domu ściąga je niespodziewana śmierć ojca, który każdej zostawił  list i wskazówki mogące im pomóc w odkryciu własnych korzeni, a także w odnalezieniu odpowiedzi na pytanie, co się stało z siódmą siostrą.

W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Zobacz www.facebook.com/empikcom