Kasia Rościńska

Swing Control i Kasia "K8" Rościńska - koncert

09.04.2019
20:00

Swing Control cechuje własne, indywidualne brzmienie, które porywa publiczność hipnotyzującymi interpretacjami wykonywanych utworów. Zespół trafia zarówno w gust młodej publiczności, jak i koneserów, szukających ukojenia w bardziej wysublimowanym brzmieniu.

Repertuar zespołu to autorskie kompozycje oraz standardy muzyki jazzowej, swingowej, latynoskiej oraz pop & soul w najbardziej eleganckim wydaniu. "Nasza muzyka nie jest tworzona pod naciskiem czasów w jakich żyjemy, jest szczera i prawdziwa. Gramy to, co lubimy i tak jak lubimy" - mówi Robert Antkowiak. Współpracując z innymi znakomitymi muzykami, zespół często rozszerza swój skład, a co za tym idzie, powiększa swoją paletę rytmiczną i brzmieniową.

Kasia ,K8' Rościńska - wokalistka, która odnajduje się w przeróżnych gatunkach muzycznych od jazzu po pop, soul, funk oraz r'n'b. Również komponuje, aranżuje i jest autorką tekstów. Występowała z wieloma gwiazdami polskiej estrady w roli chórku m.in. z Kayah, Stanem Borysem, Peją, Kasią Wilk czy Agnieszką Włodarczyk. Razem z zespołem Wolny Band wystąpiła w koncercie Debiuty w Opolu (2007). Udziela się w licznych nagraniach studyjnych i reklamowych, ponadto występuje w roli nauczyciela śpiewu, prowadząc warsztaty wokalne oraz indywidualne lekcje śpiewu, m.in. pracując przy produkcji programu "The Voice of Poland"...

Bilety - 40 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/