Na zdjęciu po prawej Małach i zdjęcie płyty, po lewej informacje o wydarzeniu.

Małach - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-09-07 ( wtorek )
20:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Małach powraca z trzecim solowym albumem  - "BYQ". Na poprzednim krążku warszawski raper rozliczył się z przeszłością. Teraz prezentuje się światu w zupełnie nowej odsłonie, odrodzony. O premierowym materiale Małach opowie podczas spotkania online. Rozmowę z artystą poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Nowe kawałki mają dużo "pazura", przez co płyta jest od swojej poprzedniczki zdecydowanie mocniejsza - zarówno pod względem lirycznym, jak i muzycznym. Małach z jeszcze większą pewnością siebie pokazuje, że twardo stąpa po ziemi. Wraz z upływem lat i dzięki zerwaniu ze złymi nawykami jego charakter i nieustępliwość w działaniu nabierają rozmachu. Na albumie raper w pełni wykorzystał szlifowany przez lata warsztat. Na słuchaczy czekają zarówno agresywne zwrotki, jak i przyjemne dla ucha refreny. Nie zabrakło emocji oraz tekstów opisujących złożoną rzeczywistość, do czego Małach zdążył już przyzwyczaić swoich fanów.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com