Biuletyn Miejski

Stary Marych zaprasza na Festyn
 

Stary Marych zaprasza na Festyn

Już w najbliższą sobotę, 7 czerwca, w Parku Wieniawskiego obok  Teatru Wielkiego, poznański Stary Marych będzie... znakował rowery. Ta i wiele innych atrakcji wejdą w tegoroczny program Festynu Osiedla Stare Miasto.

czytaj więcej
 

W Parku Kasprowicza pojawi się przeplotnia

Rozpoczęła się rozbudowa placu zabaw w Parku Kasprowicza. W ramach III etapu inwestycji powstanie przeplotnia, ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia i huśtawki dla dzieci starszych. Inwestycja będzie kosztować 108 tys. zł i sfinansowana zostanie z budżetu Rady Osiedla Św. Łazarz.

czytaj więcej
Stare Miasto i Wilda o ul. Królowej Jadwigi
 

Stare Miasto i Wilda o ul. Królowej Jadwigi

Pierwszeństwo dla transportu publicznego czy dla pieszych? Ograniczenie prędkości czy szybki szlak transportowy przez miasto? Opinie na temat ul. Królowej Jadwigi są podzielone, ale wszyscy zgadzają się, że powinna zostać przebudowana.

czytaj więcej
Na Żydowskiej będzie się działo!
 

Na Żydowskiej będzie się działo!

Koncerty, warsztaty rękodzieła, wystawy, zwiedzanie dzielnicy, wspólny stół zastawiony smakołykami i teatralny spektakl w wykonaniu dzieci to tylko część atrakcji, jakie w tym roku zaoferuje poznaniakom ul. Żydowska w ramach obchodów swojego święta.

czytaj więcej
1 22 Strona 23 24 31
Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.