Biuletyn Miejski

Aktualności

Festyn dla dzieci na Winogradach

Osiedle Nowe Winogrady Południe z okazji Dnia Dziecka zaprasza na festyn. Przy Przedszkolu nr 131 na najmłodszych będą czekać jutro przeróżne atrakcje. Będą m.in. dmuchane zamki, malowanie twarzy, pokazy i spotkania z policjantami oraz strażnikami miejskimi. Będzie też konkurs plastyczny z nagrodami.

fot. Osiedle Nowe Winogrady Południe
fot. Osiedle Nowe Winogrady Południe

- Już odliczamy godziny do pierwszego takiego festynu w Poznaniu. Jutro święto wszystkich dzieci. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy od godziny 15 na teren przedszkola 131 na Os. Przyjaźni - zapraszają organizatorzy w tym Rada Osiedla Nowe Winogrady Południe.

Dla najmłodszych będą rozstawione elementy dmuchane na całym terenie trwania imprezy, w tym największy w Polsce zamek Disneya z ponad 6 metrowymi wieżami. Oprócz tego będzie można zapoznać się z pracą Policji, Straży Miejskiej i poznać zasady ratownictwa wysokogórskiego z dzięki strażakom z Państwowej Straży Pożarnej.

Przez cały czas trwania festynu będzie można pomalować sobie buzie w oryginalne wzory, a towarzystwa uczestnikom będzie dotrzymywać wielka żywa maskotka.- W trakcie trwania imprezy dzieci z naszego terenu zaprezentują pokaz ZUMBY, a pod koniec festynu nagrozimy laureatów konkursu plastycznego, do którego uczestnictwa wciąż zapraszamy - informują organizatorzy.

Dzieci, które chcą wziąć udział w konkursie plastycznym muszą stworzyć rysunek o tematyce "Dzień dziecka", następnie w czasie trwania festynu w godzinach od 15 do 17 wrzucić pracę do specjalnej urny. Prace najlepiej stworzyć w domy i przynieść na festyn. Rysunek musi na odwrocie zawierać: imię i nazwisko autora, jego wiek oraz telefon do rodzica/opiekuna. Tylko prace z tymi danymi będą podlegały ocenie. Ogłoszenie wyników odbędzie przed godziną 19. Na zwycięzców czekają nagrody, które laureaci będą musieli odebrać osobiście.

Oprac. (jg)

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku, zmień ustawienia swojej przeglądarki.