Sylwia Ćwiek

Psychoterapeutka w trakcie szkolenia, socjoterapeutka, pedagog specjalny, trenerka.

Ukończyłam studia podyplomowe na kierunku terapia uzależnień i współuzależnionych, trzy etapy szkolenia w dialogu motywującym, pełne szkolenie z Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach - poziom podstawowy oraz 2-letnie szkolenie w zakresie Pomocy psychologicznej w ujęciu Gestalt, kontynuuje pełne szkolenie psychoterapeutyczne.

Od wielu lat prowadzę autorskie programy terapeutyczno-profilaktyczne w obszarze uzależnień oraz socjoterapię. Koordynowałam projektem ośrodka dla osób bezdomnych i działań pomocowych osobom bezdomnym, w tym aktywizacji zawodowej i społecznej. Założyłam 2 świetlice socjoterapeutyczne i liczne programy wsparcia osób zagrożonych wykluczeniem. Współpracowałam z Fundacją Małgosi Braunek "Bądź" w zakresie wsparcia psychologicznego dla osób i rodzin dotkniętych chorobą nowotworową oraz w kryzysie.

Stale poszerzam swoją wiedzę i doświadczenie poprzez udział w dodatkowych szkoleniach i treningach z zakresu psychoterapii, psychopatologii oraz działań wsparciowych.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

Prywatnie kocham naturę i zwierzęta, pływam na jeziorach, jeżdżę konno i wędruję.