Baner z nazwą wydarzenia i zdjęciami aktorów.

Spektakl gościnny Teatru Capitol - Bożyszcze Kobiet

2022-12-11 ( niedziela )
Kino Teatr Apollo, ul. Franciszka Ratajczaka 18, Poznań

Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie - dom, kochająca żona, praca w restauracji.

W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne, postanawia więc je uatrakcyjnić i organizuje schadzki z przypadkowo spotkanymi kobietami: seksowną Helen, gadatliwą Bobby oraz cierpiąca na depresję Jenny.

Na naszych oczach, ten Casanova w średnim wieku staje się coraz śmieszniejszy, ale i pewniejszy siebie - każdą kolejną schadzkę aranżuje coraz zręczniej. W miarę rozwoju akcji, w lekkim stylu pełnym żartów, wśród dowcipnych dialogów, nasuwa się pytanie: czy jedynym sposobem ubarwienia szarego życia jest zdrada i kłamstwo? Przekonajcie się Państwo, jakiej odpowiedzi udzieli finał przedstawienia...

W roli kochliwego Barneya zobaczą Państwo fenomenalnego Piotra Gąsowskiego, który swoją mimiką i komicznymi ruchami doprowadzi Was do łez. Piękne i ponętne kandydatki na kochanki Barney'a grają: Anna Dereszowska, Hanna Śleszyńska i Anna Modrzejewska. Każda jest różna, ale wszystkie doprowadzą go do szaleństwa. Helen (Anna Dereszowska) swoją zmysłowością, Bobby (Anna Modrzejewska) artystyczną duszą, zaś Jenny (Hanna Śleszyńska) głębią przemyśleń i wątpliwości.

Dzięki ich barwnym charakterom, Barney z pewnością przestanie się nudzić!

"Bożyszcze kobiet" to lekka, pełna dowcipnych dialogów komedia o relacjach damsko-męskich, którą pokochają (nie tylko) osoby w długich związkach.

Reżyseria: Cezary Morawski

OBSADA: Anna Dereszowska, Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Anna Modrzejewska.

Bilety w cenach 129 i 139 zł (w zależności od miejsca).

akt.sw

Bilety dostępne w:

Baner