logo

Spektakl gościnny - Lekko nie będzie

2019-10-14 ( poniedziałek )
Kino Teatr Apollo, ul. Franciszka Ratajczaka 18, Poznań

komedia o miłości i szukaniu szczęścia na przekór konwenansom...

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą - w myśl zasady: mnie by się to nie przydarzyło - panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami? Jeśli tak, ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria bardzo różni się od życiowej praktyki.  
"Lekko nie będzie" autorstwa Jean-Claude'a Islerta to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.
Stateczny wykładowca Eduardo (Tomasz Sapryk/Jan Jankowski) romansuje ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), zaś jego była żona Marion (Lucyna Malec/Andżelika Piechowiak) zakochała się w młodszym partnerze.  Ich córka Julie (Julia Rosnowska/Milena Staszuk) ma nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego "artystę", lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski). Wspólnie zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy....bo kiedy wszystko zawodzi, zawsze można zrzucić winę na hydraulika - imigranta ze wschodu...

Reżyseria: Tomasz Sapryk

Obsada:

  • Lucyna Malec/Andżelika Piechowiak,
  • Katarzyna Grabowska/ Zofia Zborowska,
  • Kacper Kuszewski,
  • Milena Staszuk/Julia Rosnowska,
  • Jan Jankowski/Tomasz Sapryk,


Bilety w cenie 110 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: