x

Andrzejki w Moim Teatrze

29.11.2019
19:00

Tegoroczne ANDRZEJKI w Moim Teatrze będą wieczorem zarówno komediowym, jak i sentymentalnym. Rozpoczniemy o 19:00 spektaklem "Pan ma problem z kobietami", czyli nietypową sesją terapii w wykonaniu Katarzyny Adamczyk-Kuźmicz i Tadeusza Falany.

Po krótkiej przerwie i lampce wina odbędzie się koncert UTWORÓW MIŁOSNYCH, takich jak m.in. "Besame mucho", "Quizas,Quizas,Quizas", "Summertime", "Be my love" czy "Czardasz", a wykona je Duet PiaVo, będący połączeniem dwóch magnetyzujących instrumentów, jakimi są głos ludzki i fortepian. Wykonawcy - Anna Raj - wokal, Barbara Krenz - fortepian.

Anna Raj jest absolwentką Narodowej Akademii Muzycznej we Lwowie, gdzie wyspecjalizowała się w śpiewie solowym. Ukończyła również Studia Wschodnioeuropejskie na Uniwersytecie Narodowym w Łucku, na specjalności wokalnej i dyrygentury chóralnej. Jako aktorka i wokalistka występowała na deskach Wołyńskiego Akademickiego Teatru Muzyki i Dramatu, a także w Filharmonii im. Wieniawskiego w Lublinie. W swoim dorobku ma wiele występów m.in. w parafiach katolickich w Polsce i w Europie (Rzymu, Monachium, Augsburg, Kopenhaga) z repertuarem klasycznym i religijnym. Śpiewa muzykę różnych epok, gatunków i stylów.

Barbara Krenz studiowała na Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu na wydziale instrumentalnym. Zajmuje się nauczaniem gry na fortepianie dzieci, młodzieży i dorosłych, a także pracuje jako instruktor zespołów wokalno-instrumentalnych. Jako akompaniatorka współpracowała z wieloma zespołami, chórami i solistami. Koncertowała w duecie fortepianowym we Francji. Pracuje przy realizacji spektakli muzycznych. Pasją, której oddaje się od wielu lat, jest również śpiew. Przez kilka sezonów występowała na deskach Teatru Polskiego w spektaklu " Trojanki" jako chórzystka.

Bilety - 80 zł.

opr.sw

Zobacz mojteatr.pl/