edukacja artystyczna w mieście, fot. Ł. Gdak

Choć/dź zobacz - edukacja artystyczna w mieście - szkolenie

2017-11-29 ( środa )
17:00-19:00
Brama Poznania, sala wielofunkcyjna, ul. Gdańska 2, Poznań

Szkolenie, p[odczas którego prelegenci przybliżą edukację artystyczną w przestrzeni miasta dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Pokażą, jaki wpływ ma kształcenie artystyczne na rozwój dzieci i co dzięki niemu zyskują. Zaprezentują dobre praktyki działań edukacyjnych związanych z miastem i sztuką. Po raz pierwszy zaprezentują również Przewodnik "choć/dź, zobacz!" po Trakcie Królewsko-Cesarskim dla dzieci. Każdy z uczestników otrzyma pakiet egzemplarzy przewodnika dla dzieci po Trakcie Królewsko-Cesarskim dla swoich podopiecznych.

Szkolenie dla wszystkich osób zainteresowanych ciekawym spędzaniem czasu z dziećmi,  w szczególności: nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej, opiekunów świetlic, instruktorów domów kultury, opiekunów placówek wychowawczych, bibliotekarzy, pedagogów, rodziców i dziadków.

Zapisy: udział jest bezpłatny, po wcześniejszym zgłoszeniu telefonicznym pod nr 61 647 7627 lub poprzez e-mail: edukacja@bramapoznania.pl

Szkolenie odbywa się w ramach projektu: "choć/dź, zobacz! Przewodnik po Trakcie Królewsko-Cesarskim jako artystyczny projekt partycypacyjny dla dzieci" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.