plakat

Konkurs na napisanie bajki dla dzieci "Zostań Bajkowym Bohaterem II"

06.09 – 31.10.2016

Firma EACTIVE z Wrocławia zachęca wszystkich do uczestnictwa w konkursie na napisanie bajki dla dzieci "Zostań Bajkowym Bohaterem II", który jest pierwszym etapem akcji charytatywnej mającej na celu wsparcie fundacji niosących pomoc chorym dzieciom.

Udział w konkursie może wziąć każdy - wystarczy napisać bajkę dla dzieci (maksymalna długość utworu to 8000 znaków) i przesłać ją na adres: konkurs@eactive.pl do 31.10.2016 r. Przykładowe kryteria oceny bajki będą dotyczyły przede wszystkim pomysłu, poprawności, a także wyrazistego morału pracy. Wystarczy zatem zaufać własnej wyobraźni i stworzyć ciekawą historię, która poruszy serca dzieci!

Na autorów najlepszych bajek czekają atrakcyjne nagrody! Przede wszystkim bajka zostanie oficjalnie wydana w specjalnym e-booku, które zostanie przekazany fundacjom. Dodatkowo dla 5 autorów najlepszych bajek Organizator przewiduje nagrodę pieniężną w wysokości 200zł, natomiast kolejne 10 osób otrzyma karty prezentowe do księgarni Matras. Konkurs jest kontynuacją akcji sprzed 2 lat, gdzie z nadesłanych bajek powstała niepowtarzalna książka dla najmłodszych czytelników. Inicjatywa cieszyła się dużą popularnością i pozytywnym odbiorem wśród uczestników i środowisk pomocowych.

Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z regulaminem konkursu dostępnym na stronie: https://www.eactive.pl/pozycjonowanie/news/rusza-ii-etap-konkursu-na-bajke-dla-dzieci-zostan-bajkowym-bohaterem-ii/. Zgłoszenie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.