Wydarzenia na planie Pokaż na planie
W tle banknot stuzłotowy. Na pierwszym planie napisy: Bezpłatny cykl szkoleń BGK. 18.01.2022 Płynność finansowa w firmie, 15.02.2022 Cyberbezpieczeństwo, 16.03.2022 Finansowanie ekspansji inwestycji zagranicznych, 19.04.2022 Partnerstwo Publiczno-Prywatne. Na dole logotypy organizatorów: Jubileuszowe logo Poznań Biznes Partner i Banku Gospodarstwa Krajowego.

Partnerstwo Publiczno-Prywatne

2022-04-19 ( wtorek )
10:00-11:30
Internet

Poznań Biznes Partner oraz Bank Gospodarstwa Krajowego Region Wielkopolski zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. Partnerstwo Publiczno-Prywatne.

Termin: 19 kwietnia 2022 r. godz. 10:00 - 11:30

Dowiedz się więcej o możliwościach współpracy podmiotów publicznych i sektora prywatnego w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Nasi eksperci wspierają zainteresowanych inwestorów prywatnych swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie wymogów, które powinien spełnić projekt w celu pozyskania finansowania bankowego i w uzasadnionych przypadkach gotowi są włączyć się w rozmowy z zamawiającym na wstępnym etapie strukturyzacji projektów. Przykładowe sektory realizacji projektów PPP: drogi, linie tramwajowe, projekty rewitalizacyjne, termomodernizacja budynków, gospodarka odpadami, ciepłownictwo, sektor wodno-kanalizacyjny, ochrona zdrowia i inne.

Zapraszają: Miasto Poznań we współpracy z Bankiem Gospodarstwa Krajowego Region Wielkopolski

Rejestracja: 

https://app.evenea.pl/event/partnerstwopubliczno-prywatne/

Spotkanie odbędzie się przy pomocy aplikacji Zoom. Link logujący na szkolenie zostanie Państwu przesłany dzień przed szkoleniem.

Sugerujemy uczestnictwo w wydarzeniu korzystając ze stabilnego połączenia internetowego najlepiej przewodowego

Serdecznie zapraszamy!

Zobacz app.evenea.pl/event/partnerstwopubliczno-prywatne/