Dzień Tańca z KLANZĄ

VII Dzień Tańca z KLANZĄ

15.05.2014
17:00 19:00

Już po raz siódmy, w tym samym dniu, o tej samej godzinie, we wszystkich oddziałach Klanzy w całej Polsce (17 oddziałów) nastąpi eksplozja endorfin! Podamy sobie ręce i stworzymy duże koło, a muzyka i animatorzy KLANZY poprowadzą taneczny krąg i zapewnią dwie godziny fantastycznej zabawy.

Organizatorzy zapraszają dorosłych, dzieci, młodzież, seniorów, dziadków z wnukami, ciocie, wujków, kuzynów i kuzynki oraz wszystkich członków rodzinki. W tym roku przygotowano moc atrakcji a wśród nich m.in.: stoisko cyrkowe, zabawy logiczne, ogromne bańki mydlane, rysowanie na agrowłókninie i oczywiście popisowe tańce integracyjne. Specjalne talenty i umiejętności nie są potrzebne. Wystarczy odrobina chęci i szczypta dobrego humoru. Zaczynie się tańcami integracyjnym z wykorzystaniem m.in.: chust animacyjnych KLANZY, te ogromne koła w kolorach tęczy i średnicy dochodzącej 7 metrów przeniosą wszystkich uczestników w bajkowy świat. Wspólny taniec dedykowany będzie także wszystkim Zofiom, Zosiom, Zośkom i Zosieńkom, które tego dnia obchodzą imieniny.

KLANZA jest znaną w Polsce organizacją społeczną, która od 25 lat propaguje aktywne formy edukacji i spędzania czasu wolnego. Istotą jej działań jest rozwijanie potencjału twórczego uczestników poprzez wyzwalanie aktywności w atmosferze akceptacji i zrozumienia. W swych działaniach KLANZA odwołuje się do pedagogiki zabawy, będącej symboliczną nazwą poszukiwań metodycznych, ułatwiających proces nauczania i uczenia się. Szczególnie wspiera ten proces taniec w formie integracyjnej, który nie stresuje, nie wzbudza niepokoju, a daje odprężenie, relaks i poczucie wspólnoty.

Zobacz www.klanza.poznan.pl