logo

Gala wręczenia Medali Laureatów QI Ogólnopolskiego Programu Najwyższa Jakość QI 2011

2011-10-06 (czwartek)
16:00
IBB Andersia Hotel**** w Poznaniu

 V. edycja Programu realizowanego przez redakcję Forum Biznesu, pod patronatem Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Klubu Polskie Forum ISO 9000.

Na dorocznej Gali spotkają się wszyscy Laureaci - przedstawiciele nagrodzonych firm i instytucji - tegorocznej edycji Programu, którym zostaną wręczone Medale Laureatów QI oraz Perły QI. Gala jest jednocześnie okazją do spotkania się w elitarnym gronie Liderów QI, wymiany poglądów i dyskusji z przedstawicielami wielu branż gospodarki, samorządu i polityki.

Najwyższa Jakość Quality International to ogólnopolski program konkursowy, w którym nagradzane są instytucje, producenci i usługodawcy, posiadający czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usług lub systemu zarządzania, odznaczający się szczególną dbałością o najwyższą jakość we wszystkich aspektach swojej działalności.

Celem konkursu jest promocja instytucji, producentów i usługodawców, a przede wszystkim wytwarzanych przez nich wyrobów i usług o najwyższych parametrach jakościowych, a tym samym zwiększanie ich konkurencyjności na rynku polskim, europejskim i światowym.

Zobacz www.forumbiznesu.pl