plakat

Wystawa poplenerowa Ramus Artis Festival

2014-12-01 ( poniedziałek ) – 2014-12-15 ( poniedziałek )
Wydział Technologii Drewna Uniwersytetu Przyrodniczego, ul. Wojska Polskiego 38/42, Poznań

Wystawa poplenerowa VIII międzynarodowego pleneru rzeźbiarskiego Puszcza Zielonka - Nieskończoność.

Na wystawie prezentowane są wybrane rzeźby powstałe podczas RAMUS ARTIS Festival, zdjęcia pozostałych rzeźb powstałych w trakcie festiwalu można zobaczyć na terenie Kampusu Kolegium Cieszkowskie (ul Wojska Polskiego 71).

W dniu 4 grudnia 2014 r., o godzinie 12.00, w budynku Wydziału Technologii Drewna  (ul. Wojska Polskiego 38/42), odbędzie się wernisaż wystawy.

Ramus Artis Festival to kolejna edycja Międzynarodowego Pleneru
Rzeźbiarskiego Puszcza Zielonka, który cyklicznie odbywa się od 2007 roku na terenie gminy Murowana Goślina. Koordynatorem działań artystycznych plenerów, od jego samego początku jest Grażyna Szymała-Wołyńska. W przedsięwzięciu tym uczestniczą rzeźbiarze z różnych zakątków świata.
W dniach od 2-12 września br. kilkunastu artystów z Włoch- Valentina
Pazzini, Holandii - Hans Reijnders, Niemiec - Marek Czarnecki, Czarnogóry - Luka Radojević, Szkocji - Susheila Jamienson i Polski - Kamil Kusy, Krzysztof Krzysztof, Dawid Szafrański, Waldemar Rudyk, Grażyna Szymała-Wołyńska,  tworzyli w różnych gatunkach drewna impresje na temat nieskończoności. Spotkali się oni po raz ósmy w Pławnie  w Parku Krajobrazowym Puszczy Zielonka na zorganizowanym przez Fundację RAMUS ARTIS festiwalu. 

Zobacz https://www.facebook.com/pages/RAMUS-ARTIS-Foundation/271906599658913?ref=hl