Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Spotkanie z Tomaszem P. Terlikowskim

2018-11-08 ( czwartek )
18:00
Księgarnia św, Wojciecha, pl. Wolności 1, Poznań

O książkach:

Wenanty Katarzyniec. Polski Szarbel

W trakcie krótkiego życia o. Wenanty Katarzyniec pomógł Maksymilianowi Kolbe stworzyć media katolickie i objawił się jako wielki kaznodzieja. Zapewnił jednak swoich współbraci, że najwięcej uczyni... po śmierci.
Tak też się stało. Wielu świadków potwierdza, że ten pochowany w Kalwarii Pacławskiej zakonnik skutecznie rozwiązuje każdą sprawę. Ci, którym pomógł nie mają wątpliwości: Wenanty jest taki jak święty Szarbel.
Kim jest tajemniczy przyjaciel Maksymiliana Kolbego? Tomasz P. Terlikowski podąża śladami Sługi Bożego Wenantego Katarzyńca i przekonuje: ten cichutki zakonnik pokaże, jak wielkim jest orędownikiem.

Mała droga Wenantego Katarzyńca. Rekolekcje z polskim Szarbelem

Znalezienie pracy, spłata wysokiego kredytu czy uzdrowienia to przykłady cudów, które potwierdzają niezwykłą moc wstawiennictwa o. Wenantego Katarzyńca. Najważniejsze jest jednak to, że polski Szarbel potrafi wyprosić prawdziwą przemianę serca, a jego nauka - poprowadzić do nawrócenia. Spisana po raz pierwszy jego "mała droga" jest duchowym drogowskazem dla wszystkich poszukujących.

Zawiera nowennę za wstawiennictwem o. Wenantego

O autorze:

Tomasz Piotr Terlikowski - dziennikarz, filozof, publicysta, tłumacz, pisarz i działacz katolicki, redaktor naczelny Telewizji Republika w latach 2014-2017, a od 8 maja 2017 dyrektor programowy tej stacji.

Wstęp wolny.