Konsultacje społeczne dotyczące projektu uchwały w sprawie zasad i warunków stosowania obiektow małej architektury, tablic reklamowych oraz ogrodzeń, czyli tzw. uchwały krajobrazowej

25 kwietnia 2019 r., ruszają konsultacje społeczne Wydziału Urbanistyki i Architektury dotyczące projektu uchwały w sprawie zasad i warunków stosowania obiektow małej architektury, tablic reklamowych oraz ogrodzeń, czyli tzw. uchwały krajobrazowej.

Celem przeprowadzanych konsultacji jest uzyskanie opinii mieszkańców Poznania na temat projektu uchwały.

Wszyscy zainteresowani będą mogli wyrazić swoją opinię podczas spotkania konsultacyjnego, które odbędzie się w czwartek, 25 kwietnia 2019 r. o godz. 17.00 w Sali Białej w Urzędzie Miasta Poznania, pl. Kolegiacki 17, na które serdecznie zapraszamy.

Konsultacje społeczne potrwają od 25 kwietnia do 30 czerwca 2019 r.

W tym terminie będzie można również składać uwagi i propozycje do projektu uchwały w formie elektronicznej na adres: krajobrazowa@um.poznan.pl.

Informacje dotyczące projektu uchwały, projekt uchwały "krajobrazowej", załączniki, broszury krajobrazowe dostępne są na specjalnie dedykowanej stronie, gdzie możecie się Państwo z nimi zapoznać.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach społecznych.

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej